گلبان

982188696521+ - 989120165591+

لطفا ابتدا پاسخ سوالات رایج قبلی را بخوانید، اگر پاسخ مورد نظر خود را پیدا نکردید، سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم. سوالات متداول زیر را کاربران ما در بازه های زمانی متفاوتی پرسیده اند و کارشناسان پاسخ داده اند.

کربوکسی تراپی تاثیر به سزایی در لاغری دارد و بعضا به عنوان روش کاهش لاغری به جای لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش پزشک سوزن نازکی را وارد ناحیه مورد نظر می کند که از طریق این سوزن گاز کزبن دی اکسید وارد ناحیه مورد نظر می کند که این گاز قدرت تجزیه و شکستن سلول های آزاد چربی در بدن را دارد. این روش نیاز به بی هوشی و دوران نقاهت ندارد.

بوتاکس یک نوروتوکسین است. این مواد سیستم عصبی را هدف قرار می دهند و فرآیندهای سیگنال دهی عصبی را که انقباض عضلانی را تحریک می کنند، مختل می کنند. این گونه است که این دارو باعث فلج موقت عضلانی در قسمت هایی می شود که مورد نظر پزشک و بیمار است.

برای اینکه هر ماهیچه ای منقبض شود، اعصاب یک پیام رسان شیمیایی به نام استیل کولین را در محل اتصال انتهای عصب به سلول های ماهیچه ای آزاد می کنند. استیل کولین به گیرنده های سلول های ماهیچه ای متصل می شود و باعث انقباض یا کوتاه شدن سلول ها می شود.

در واقع تزریق بوتاکس از ترشح استیل کولین جلوگیری می کند و منجر به جلوگیری از انقباض سلول های عضلانی می شود. به این ترتیب این سم کمک می کند تا عضلات کمتر سفت شوند.

اگر نمی خواهید تحت عمل جراحی قرار بگیرید و در عوض می خواهید با استفاده از داروهای موثر گیاهی برای پرورش پوست خود از درون، ظاهری درخشان داشته باشید، مزوتراپی یک انتخاب عالی است. برای تغذیه، التیام و تجدید پوست، یک کوکتل مزوتراپی معمولی ممکن است شامل اجزای فعال متعددی باشد. این درمان دارای مزایای بی شماری است، از این رو یکی از مرجح ترین روش های زیبایی است. برخی از مزایا عبارتند از:
ظاهر پوست را بهبود می بخشد  _  مزوتراپی یک گزینه عالی برای افرادی است که مایلند درخشندگی بیشتری بر روی پوست، به خصوص در ناحیه صورت و گردن داشته باشند. بر اساس اجزای مورد استفاده، این روش به لکه‌های پیری، تغییر رنگ و لکه‌ها کمک می‌کند. این درمان رنگ پوست شما را روشن و صاف می کند و الاستین و کلاژن را تحریک می کند تا لطافت را به صورت بازگرداند.
ویتامین ها و سایر مواد مغذی را فراهم می کند – ویتامین ها، سرم ها و سایر ترکیبات مغذی از اجزای موثر به پوست شما تزریق می شود و به پوست شما احساس تازگی و شادابی می دهد. هنگامی که مزوتراپی توسط یک متخصص انجام می شود، تضمین می کند که مواد مغذی به اندازه کافی به پوست شما داده می شود.
نیازهای مختلف پوست را برطرف می کند _ شما مواد مغذی شخصی را برای پوست خود دریافت می کنید، چه به دنبال یک داروی ضد پیری باشید یا بخواهید روشنایی پوست صورت و گردن خود را افزایش دهید. پوست یک تقویت کننده انرژی دریافت می کند و اثرات قابل توجهی پس از درمان مشاهده می شود.
پوست را هیدراته نگه می دارد _  مزوتراپی همچنین به افزایش رطوبت پوست کمک می کند و پوست را پر، سفت و سالم می کند.
جایگزین جراحی های گران قیمت _ نسبت به سایر روش های درمانی و جراحی های پلاستیک، نفوذ کمتری دارد و می تواند علاوه بر مراقبت های ضد پیری پوست شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای بهبود ظاهر خود نیازی به جراحی ندارید. پس از تزریق سرم های غنی شده از طریق سوزن روی پوست، پوستی طبیعی و سالم به دست می آورید.

پرکننده های پوستی دردناک نیستند اما برخی از نواحی مانند لب ها می توانند حساس تر و ناراحت کننده باشند. پرکننده های پوستی جدیدی که استفاده می کنیم از قبل با یک عامل بی حس کننده به نام لیدوکائین مخلوط می شوند که ناحیه تزریق شده را بی حس می کند. برای کاهش ناراحتی می توانید ۱۰ دقیقه قبل از عمل از کرم بی حسی استفاده کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، پرکننده های پوستی از اجزای طبیعی موجود در بدن شما ساخته می شوند. بنابراین پرکننده های پوستی به آرامی جذب بدن شما می شوند. بسته به ناحیه تزریق شده می تواند ۴ تا ۱۲ ماه طول بکشد. مناطقی که حداقل حرکت صورت را انجام می دهند، پرکننده پوستی با طول عمر بیشتری خواهند داشت. پیش بینی مدت زمان ماندگاری فیلر پوستی برای هر فردی دشوار است، زیرا هر فرد متابولیسم متفاوتی دارد. بنابراین ممکن است لازم باشد که فیلر پوستی خود را در طول سال پر کنید تا ظاهر کامل داشته باشید.

اگر یک جراح با تجربه و واجد شرایط را انتخاب کرده باشید که سابقه ی زیادی در تزریق چربی های موفقیت آمیز دارد، باید بگوییم که بله، در این صورت تزریق چربی روشی بسیار ایمن است. چربی برداشته شده به طور موقت در ظرف های استریل و مخصوصی ذخیره می شود که از آلودگی و احتمال عفونت جلوگیری می کند. از آنجا که چربی که تزریق کرده اید از بدن خود شما برداشته شده است، بنابراین احتمال بسیار کمی از آلرژی و یا پس زدن چربی توسط بدن وجود دارد.

بسته به ویژگی های روش شما، نتایج غیرجراحی لیفت صورت شما می تواند از ۶ ماه تا یک سال کامل یا بیشتر دوام داشته باشد.

روش های زاویه سازی صورت بدون جراحی کدام اند؟

روش غیر جراحی

تزریق ژل

تزریق چربی

تزریق بوتاکس

لیفت صورت با نخ

دلایل متعددی وجود دارد که افراد نیاز به کاشت ابرو داشته باشند، از جمله:

  • سوختگی در ناحیه ابرو

نتیجه کاشت مو در ناحیه سوخته شده همیشه جای بحث و سوال داشته است! می توان به طور کلی پاسخ این سوال را مثبت دانست البته جهت نتیجه بخش بودن کاشت ابرو لازم است که عروق خونی در ناحیه سوخته شده از بین نرفته باشد تا خونرسانی به فولیکول مو به خوبی انجام شده و کاشت با موفقیت همراه باشد.

  • تریکوتیلومانیا (وسواس کندن مو)
  • آلوپسی آرئاتا (بیماری خود ایمنی منجر به ریزش مو)
  • ریزش ابرو به دلیل کم کاری غده تیروئید
  • هیپرویتامینوز A (افزایش بیش از حد سط ویتامین A در بدن)

اگر ویتامین A در روز بیش از ۴۳۰۰ واحد باشد برای بدن مضر بوده و سبب ریزش مو می شود؛ البته در این گونه موارد با کاهش سطح ویتامین A، دراکثر موارد ریزش متوقف شده و به درمان های بیشتری نیاز نخواهد داشت.

روش کاشت مو عمدتا دو نوع است: یکی روش FUT و دیگری تکنیک FUE. تکنیک FUT یک تکنیک سنتی (قدیمی ترین) است. تکنیک FUE یک تکنیک مدرن (جدیدترین) است. امروزه روش FUE بیشتر توسط جراحان ترجیح داده می شود. این به این دلیل است که تکنیک FUE هم زمان بهبود سریعتر و هم نتایج بهتر در کاشت مو را امکان پذیر می کند.

تکنیک FUE نیز به زیرگروه ها تقسیم می شود. اینها را می توان به عنوان تکنیک های MicroMotor FUE ، erkutan FUE Manual FUE ، Gold FUE ذکر کرد. علاوه بر این، یک تکنیک معروف به تکنیک BodyHair FUE وجود دارد که انتقال پیوندها را از سایر قسمت های بدن به مناطق طاسی امکان پذیر می کند. تعداد پیوند موهای گرفته شده با این تکنیک ها را می توان بیشتر افزایش داد. بنابراین، به جای ۳۰۰۰ پیوند مو، پیوند مو را می توان در محدوده ۶۰۰۰ – ۷۰۰۰ کاشت. به غیر از اینها ، تکنیک IceGreft FUE نیز وجود دارد.

به همراه بیمار، ما تصمیم می گیریم کدام تکنیک را اعمال کنیم. کدام یک از تکنیک های FUE مورد استفاده قرار می گیرد، پس از تجزیه و تحلیل مو به صورت جداگانه تعیین می شود. نکته مهم این است که بدانیم کدام تکنیک به حداکثر می رسد.

پس از تجزیه و تحلیل دقیق مو، روش کاشت مو تصمیم می گیرد. پس از اتمام کاشت مو، میزان پیوند فولیکول های مو را می توان با درمان PRP افزایش داد و موها را سریع تر برداشت.

بیمارانی که کاندید کاشت موی صورت هستند عبارتند از:

  • کسانی که از بدو تولد فاقد موی کامل یا تراکم کم با فاصله در ریش هستند.
  • در ریزش موی اسکار ناشی از: سوختگی، جراحات ناشی از حوادث رانندگی، در نتیجه آکنه، اصلاح شکاف لب یا هر عمل جراحی دیگر و غیره.
  • در مردانه سازی بیماران ترنسجندر.

یکی از عوارض لیزر که معمولا افراد با آن مواجه هستن قرمزی و سوزش است که کاملا طبیعی بوده و در طی چند روز از بین می رود. در صورتی که این عارضه طولانی شد به پزشک باید اطلاع داده شود.

در برخی افراد ممکن است پوست، پوسته شود و همچنین گاهی به علت خشکی پوست شاهد خارش خواهیم بود.

در برخی موارد در صورت مراجعه نکردن به پزشک و استفاده از لیزر مغایر با تایپ پوستی، فرد ممکن است دچار سوختگی شود که در این مورد استفاده از ترمیم کننده ها توصیه می شود.

در استفاده از لیزر نکته ای که حتما باید به آن توجه شود استفاده از عینک مخصوص لیزر است زیرا استفاده از لیزر می تواند به چشم ها آسیب جدی برساند.

گاهی افراد پس از لیزر شاهد عوض شدن رنگ پوست خود هستند. این تغییر می تواند روشن و یا تیره شدن پوست باشد.